Mona – modernūs namai 2010


Be viso to, šiais metais paroda atsinaujinusi ne vien naujais dalyviais, bet ir idėjomis. Parodoje bus pristatoma „Menininkų galerija“, kurioje galėsite rasti išskirtinius geriausių menininkų darbus, vienas iš autorių – Rytis Zaveckas. Dar vienoje galerijoje „Baroti“ bus pristatomos profesionalių menininkų skulptūros bei paveikslai. Be to, internetinė meno galerija paveikslai.lt taip pat pristatinės dailininkų darbus. Taigi, apsilankymas „Mona – modernūs namai 2010“ ne vien galimybė atrasti kažką gražaus savo namams, bet ir praturtinti savo žinias apie meną ir pamatyti galbūt nežinomų, bet puikių dailininkų darbus.

Parodoje bus galima ne vien daug pamatyti, bet ir išmokti. Organizuojamos nemokamos dekupažo pamokos suteiks galimybė savo namams susikurti originalių daiktų. Praktiška: ir įdomu ir nieko nekainuoja.

Rugsėjo 24 dieną vyks seminaras – „Efektyvus eksporto vystymas“, kurio metu verslo bei eksporto konsultavimo bendrovės „GatewayBaltic“ atstovai pasidalins unikalia partnerių identifikavimo bei ryšių formavimo užsienio rinkose metodologija ir praktiniais patarimais. Taip pat bus skiriama daug dėmesio baldų pramonei ir jos vystymuisi.

Paroda „Mona – modernūs namai 2010“ liudija Lietuvos ekonomikos augimą ir suteikia galimybę plėsti ir reklamuoti lietuvių produkciją. Tai puiki galimybė Lietuvos įmonėms ir menininkams. Tereikia tikėtis, kad paroda iš tikrųjų suteiks daug naudos Lietuvos žmonėms.
« atgal į pradinį puslapį


atsiskaitymas-uzbaldus